وبلاگ

راهنمای دکوراسیون داخلی به رنگ سیاه و سفید

تصویر مقاله دکوراسیون سیاه و سفید

استفاده از سیاه و سفید در تزئینات می تواند دکوراسیون خیره کننده و چشمگیر ایجاد کند. دریابید که چگونه می توانید از ترکیب این دو رنگ ساده بهترین استفاده را ببرید تا جلوه دکوراسیون خود را به حداکثر برسانید.

در تزئینات قانونی وجود دارد که می گوید: “هر اتاق می تواند از رنگ سیاه استفاده کند” . ممکن است تصور کنید اگر یک اتاق از پاستیل یا جواهرات دارید ، این عجیب است. اما یک دقیقه فکر کنید.

استفاده از رنگ مشکی در دکوراسیون ، نقطه کانونی از رنگ را ایجاد می کند که باعث توجه بیشتر می شود و جلوه ای پیچیده به یک اتاق می بخشد.

رنگ مشکی در اکسسوری ها ، وسایل روشن ، تزئینات ، رنگ و یا در یک اثاثیه جسورانه به جلب توجه چشم و تیز کردن هر نوع طرح تزئینی کمک خواهد کرد . این به عنوان یک طرح کلی است که مناطق یا اشیاء خاصی را تنظیم می کند. سیاه به خودی خود چشمگیر است.

دکوراسیون با سفید و مشکی

اما برای به دست آوردن درام و جرقه واقعی در دکوراسیون ، سیاه را با سفید جفت کنید.

استفاده از رنگ سیاه و سفید در دکوراسیون ، ظاهری تازه ، تمیز ، جذاب و ظریف به هر اتاق می بخشد.

سیاه و سفید یک ترکیب رنگی مناسب برای هر سبک تزئین است . فضای داخلی امروزی اغلب سیاه و سفید را با فلزهای براق ترکیب می کند. سبک تزئینات کشور فرانسه ، در میان بسیاری دیگر ، غالباً با این ترکیب رنگ تنظیم می شود.

اگر فقط از استفاده از رنگ سیاه و سفید می ترسید ، با استفاده از مناطقی از رنگ های زرد ، صورتی ، شتری ، قرمز یا بنفش برای ظاهری برجسته ،انواع مختلفی را اضافه کنید. اما برجسته نگه داشتن سیاه و سفید ، جلوه زیبایی را حفظ می کند.

نحوه استفاده از سیاه و سفید در خانه شما

یک کف سیاه و سفید مکان مناسبی برای شروع تزیین با رنگ سیاه و سفید است. انتخاب نهایی مرمر سیاه زیبا با روکش های تخته سفید بلند است. کاشی های سفال سفید را با یک مرز سیاه امتحان کنید ،کاشی های وینیل (نوعی کاشی ) در مربع های متناوب سیاه و سفید قرار داده شده ،یا یک کف سیاه رنگ با طرح های های مرزی سفید یا سفید با طرح های سیاه.

دیوارهایی که به رنگ سفید روشن و یا یک رنگ سفید از رنگ عاج به عنوان پس زمینه ای مناسب برای عکس های قاب ، چاپ ها و سایر آثار هنری استفاده شده اند. چوب های تیره یا قاب های سیاه رنگ را انتخاب کنید. یک زمینه سیاه و سفید تند برای کارهای هنری خود انتخاب کنید و یا یک مشت رنگ را با زمینه های قرمز ، طلایی یا مشکی اضافه کنید.

دکوراسیون سیاه و سفید

یک اتاق کوچک مکانی عالی برای استفاده از سیاه و سفید به عنوان طرح اصلی رنگ است . یک توالت زنانه  یا حمام کوچک با یک میز سنگ مرمر سیاه ، سینک سفید و لوازم جانبی و وسایل طلای براق زیبا به نظر می رسد. حوله های توری سرسبز را با روبان مشکی یا نوار پارچه ای انتخاب کنید تا ظاهری دلخواه و بدون کار زیاد داشته باشید.

ملافه های سفید برای تخت توی اتاق خواب مناسب هستند . دامن تخت راه راه سیاه و سفید ، بالش و یک صندلی سیاه راحت را به آن اضافه کنید. برای تغییرات فصلی ، بالش های متنوعی را با رنگ های مختلف در دست داشته باشید. سبز ملایم، صورتی ، زرد برای تابستان بسیار عالی است ، در حالی که رنگ قرمز ، سبز تیره یا حتی طلا یا نقره درخشان برای زمستان عالی به نظر می رسد.

هنگام خرید پارچه ، به چاپ های رنگی و یا تخته هایی با پس زمینه های مشکی مراقب باشید. سپس با لامپ ها ، روتختی های میز ، قاب و تشک ، بالش ، درها و سخت افزار ، رنگ سیاه بیشتری را به اتاق اضافه کنید.

خانه های امروزی سیاه و سفید را به روشهای شگفت انگیزی در هم می آمیزند. از فرش یا قالی های زغال سنگ تیره استفاده کنید. احساس نکنید که موظف به نقاشی همه دیوارها هستید. از طیف رنگی‌ گسترده و متمایز برای تمرکز بیشتر استفاده شود. کارهای هنری رنگارنگ ، طیف های فلزی براق یا مات و پارچه های طراحی شده مدرن را اضافه کنید.

دکوراسیون سیاه و سفید

حتی برای فضای داخلی کلبه می توانند از یک طرح رنگ سیاه و سفید استفاده کنند. مجموعه ای از سینی های فلزی سیاه را بر روی یک دیوار اتاق ناهار خوری آویزان کنید ، چک های سیاه و سفید را برای شکل دادن به تصویر برش بزنید و از نوارهای سیاه و سفید برای نوک تخت استفاده کنید.

قسمتهای فلزی سیاه بسیار محبوب و آسان برای پیدا کردن است. پایه میز فلزی سیاه و سفید با شمعدان شیشه ای بالا و شمع سیاه و وسایل روشن در یک اتاق ناهار خوری و همچنین دکوری های سیاه در اتاق خانواده یا دفتر خانه.

برای ایجاد یک میز جالب توجه ، به دنبال چین های سیاه و سفید باشید. تمام رنگهای سفید یا سیاه همه به خوبی کار می کنند. ظرف چینی بزرگ سفید را برای بیشترین تطبیق پذیری انتخاب کنید. رومیزی و اکسسوری ها را به رنگ مشکی یا هر رنگ لهجه ای اضافه کنید.

درام و زیبایی را به هر اتاق خانه خود اضافه کنید. از سیاه و سفید به تنهایی یا با سایر رنگ های مکمل استفاده کنید تا سبکی را انتخاب کنید که کلاسیک و ساده باشد.

بازگشت به لیست