وبلاگ

تزیین خانه با دکوراسیون مشکی

تزیین خانه با لوازم دکوری مشکی

وقتی صحبت از دکوراسیون داخلی سیاه می شود ، دیدگاه بدی پیدا کرده است. مردم تمایل دارند که فکر کنند تزیین خانه با دکوراسیون مشکی تیره و افسرده است، اما این مورد نیست. واقعیت این است که حداقل کمی سیاه در هر اتاق ضروری است.


 این نمایشی شیک است و جلوه ای را برای هر فضای داخلی فراهم می کند. درست مانند روکش ریمل روی مژگان ، سیاه رنگ ها و شکل های اطراف آن را تقویت می کند. رنگ مشکی را می توان در هر اتاق و به هر سبکی استفاده کرد.


این که چه یک تختخواب برقی و مدرن یا فرش طرح دار هندسی باشد ، یا یک میز پیش زمینه یا ظریف و زنانه ، سیاه میتواند مردانه باشد، زنانه ، جدی ، سرگرم کننده ، شدید یا عاشقانه باشد. همه چیز در مورد نحوه استفاده از آن است.

 

سیاه به عنوان یک لهجه

مهم است که هر اتاق فقط کمی سیاه داشته باشد. این یک اثر فرازمینی داره که به چشم محلی برای استراحت میدهد .


هنگامی که رنگهای سبک و روشن زیادی دارید و هیچ چیزی برای ریختن آنها ندارید ، تقریباً به نظر می رسد که شناور است. این می تواند برای چشم گیج کننده باشد.


لازم نیست لوازم دکوری سیاه و سفید زیادی داشته باشید ، فقط کافی است چیزها را به هم وصل کنید. چند قاب عکس سیاه روی یک دیوار ، یک میز قهوه سیاه ، برش سیاه روی دیوارها ، یا حتی چیزی به اندازه یک جزئیات روبان کوچک روی یک آباژور یا بالش کافی است. حتی بهتر؟ همه این کارها را انجام دهید. تکرار همیشه ایده خوبی برای تزیین است بنابراین از این لمس های کوچک در یک اتاق استفاده کنید تا جلوه ای یکپارچه ایجاد کنید.


آنچه که در مورد استفاده از رنگ سیاه به عنوان یک لهجه بسیار جالب است این است که می تواند تعداد زیادی قطعه را به هم وصل کند که به صورت مشبک نیست. به عنوان مثال ، شما می توانید یک سری عکس یا تکه های هنری را در کنار هم قرار دهید که سبک ها و رنگ های مختلفی دارند و با قرار دادن همه آنها در قاب های سیاه باعث می شوند که کار کنند. حتی اگر آنها متفاوت باشند ، فوراً به یک واحد تبدیل می شوند. اگرچه رنگ سیاه تیره است ، اما اتاقی که رنگ آن به رنگ غالب باشد سیاه نیست.

 

قوانین تزیین با مشکی

اگر با رنگ سیاه و سفید تزئین میکنید ، حتما از مخلوطی از الگوهای بزرگ ، کوچک و متوسط به همراه سیاه و سفید جامد استفاده کنید تا علاقه و عمق بصری ایجاد شود.


اگر رنگ مشکی رنگ غالب شماست (به عنوان مثال رنگ دیوار) برخی از جزئیات معماری مانند قالب تاج ، عکس راه آهن یا وسیله چوبی را اضافه کنید تا جلوی آن صاف نشود.


از یک رنگ لهجه در یک اتاق سیاه استفاده کنید تا آن را پانچ کنید و از صاف نبودن آن جلوگیری کنید. هر چیزی هیجان انگیز هست، صورتی روشن یا نارنجی جسورانه اضافه کنید ، آبی یا سبز را برای نرمی ، یا طلا یا نقره را برای زیبایی فریبنده امتحان کنید (مبلمان آینه دار و لهجه های کریستالی نیز از نظر ظاهری عالی هستند).


به عنوان یک اتاق مشکی کمی به اتاق سیاه فکر کنید. این یک پایه عالی است اما برای زنده ماندن به لوازم جانبی نیاز دارید. اتاق خود را طوری تنظیم کنید که لباس خود را انجام دهید.